Start Jakub Jurek

Jakub Jurek

Zapraszam studentów i studentki do realizacji prac inżynierskich i magisterskich pod moim kierunkiem.

Możliwy jest nadzór nad pracami o tematyce powiązanej z zastosowaniem metod sztucznej inteligencji w problemach rekonstrukcji, przetwarzania wstępnego i analizy obrazów medycznych, w szczególności obrazów rezonansu magnetycznego.

Students are invited to enroll for bachelor's and master's projects under my supervision. Topics are related to the application of artificial intelligence in medical image reconstruction, pre-preprocessing and analysis, with special interest in magnetic resonance imaging.

Zachęcam również do współpracy nie tylko dyplomantów, ale wszystkich ambitnych studentów i studentki, chcących postawić pierwsze kroki w badaniach naukowych biorąc udział w pracach badawczych przeze mnie realizowanych.

Ambitious students are also invited to get a glimpse on scientific work within off-syllabus projects.

Grafik na jesień / Timetable for autumn 2023/2024

(otwórz w nowej karcie by powiększyć / open in new tab to enlarge):

Politechnika Łódzka, Instytut Elektroniki,
Zakład Elektroniki Medycznej
ul. Wólczańska 211/215, 90-924 Łódź (budynek B9)
Pokój 217 (II piętro)

e-mail: jakub.jurek[at]p.lodz.pl
tel. (+48)(+42) 631 26 27

.

ELEKTRONIKA MEDYCZNA - NIEZASTĄPIONA W DIAGNOSTYCE, LECZENIU I REHABILITACJI

Trzeba biec z całych sił by pozostać w tym samym miejscu. Żeby poruszać się do przodu, trzeba biec dwa razy szybciej.

L. Carroll,  "Przygody Alicji w Krainie Czarów"

Przydatne linki:
Instytut Elektroniki
telekomunikacja, elektronika medyczna, termografia
Politechnika Łódzka
strona główna Politechniki

Migawki

Zakład Elektroniki Medycznej

• Zdobyta wiedza przydaje się w codziennej pracy!

• Zajęcia prowadzone w sposób interesujący i przyjazny dla studenta!

Przyjdź i przekonaj się sam !!